Skladom

Mnohoúčelové zrkadlá kvalita Inox proti námraze / zahmlievaniu

Mnohoúčelové zrkadlá Kvalita Inox VIALUX® sa prispôsobí akýmkoľvek podmienkam v interiéroch i exteriéroch, mimo verejných komunikácií. Táto zrkadlá z nerezovej ocele bola navrhnutá tak, aby odolala aj tým najnáročnejším klimatickým podmienkam. Zrkadlá s úpravou proti námraze / zahmlievaniu značky VIALUX® nepotrebujú elektrické pripojenie.

Katalógové číslo: - Kategórie: ,

Popis

Fixácia: z žiarovo zinkovanej ocele na stenu, guľaté stĺpiky (ø 76 až 90 mm) a hranaté profily (60 x 80 alebo 80 x 80 mm). Dôležité: nerezová zrkadlá INOX sú určené výhradne k inštalácii na oceľové stĺpiky.

Čierne tesnenie: zrkadlá majú po celom obvode čierne tesnenie z PVC pripevnené na kovovom ráme, odolné proti vonkajšiemu zaťaženiu.

Kvalita Inox: optika z nerezovej ocele, nerozbitná a s ochranou proti UV žiareniu, so zárukou dlhej životnosti. Dokonalé vyleštenie zaisťuje obraz nedostižné kvality.

Kvalita Inox s ochranou proti námraze / zahmlievaniu: optika z nerezovej ocele je vybavená exkluzívnym systémom odhmlievanie a odmrazovanie bez nutnosti elektroinštalácie.

Príslušenstvo: stĺpiky sú k dispozícii pre všetky modely. Podľa dohody.

Váha : 12 Kg

Ďalšie informácie

Vzhľad

Optika : 600×400 mm, Optika : 800×600 mm, Optika : Ø600 mm

Kvalita

Inox záruka 10 rokov, Inox záruka 10 rokov – so systémom proti námraze a zaroseniu záruka 6 rokov