Francúzsky výrobca ponúkajúci produkty samosprávam už cez vyše 35 rokov

PROCITY® je značka mestského mobiliáru, bezpečnostných prvkov a informačných nosičov skupiny SPL, francúzskeho priemyselného výrobcu oceľového, hliníkového a dreveného vybavenia. SPL je v službách samospráv a firiem už viac ako 35 rokov, zamestnáva cez 150 osôb v 16 v európskych pobočkách.

Silné spojenie dvoch uznávaných značiek

Know-how skupiny SPL predstavujú jej špecializované značky, z ktorých každá je známa a uznávaná pre svoje kvalitné produkty a služby. PROCITY®- popredná značka mestského mobiliáru, bezpečnostných prvkov a informačných nosičov. VIALUX®- významný európsky výrobca dopravných a dohľadových zrkadiel. Tie najlepšie materiály, precízna výroba a dôkladnosť sú pre zákazníkov zárukou toho, že naše výrobky sú odolné a trvanlivé.

Starostlivo zvolená sieť predajcov

Výrobky PROCITY® predávajú po celej Európe výhradne predajcovia patriaci do našej špecializovanej siete. Do tejto siete patria odborníci na vybavenie verejných a súkromných priestorov (v rámci obcí, mestských častí, verejných inštitúcií, súkromných podnikov, priemyselných objektov, dopravnej infraštruktúry, stavebných prác…). Predajcovia výrobkov PROCITY® sú našimi skutočnými partnermi. Sú vyberaní pre svoju profesionalitu a odbornosť, vyznávajú rovnaké hodnoty ako my a sústavne využívajú služby tímov našich obchodných zástupcov.

Popredná značka mestského mobiláru, bezpečnostných prvkov a informačných nosičov.

Popredný európsky výrobca dopravných a dohliadacích zrkadiel.

Naša ponuka

PROCITY® je jediná značka, ktorá ponúka tak široký sortiment výrobkov. Vďaka zahrnutiu špecializovanej značky VITINCOM® (vitríny a vývesky) do katalógu a prezentovanie značky VIALUX® (dopravné a dohľadové zrkadlá ) môžeme ponúknuť ucelené riešenie a vyše 1000 produktov z takmer všetkých kategórií pre potreby vybavenia verejných i firemných priestorov

Naše služby

PROCITY®: Spokojnosť zákazníka vždy na prvom mieste

Výrobky skladom

Najčastejšie objednávané výrobky máme vždy skladom a sú odosielané do 72 hodín.

Dodržiavanie termínov

Zakladáme si na dodržiavanie termínov a to platí tak pre naše štandardné výrobky, tak aj pre tie vyrobené na zákazku.

Obchodná podpora a popredajný servis

Naše obchodné tímy sú pripravené ponúknuť poradenstvo a to najlepšie riešenie pre potreby našich distribútorov a ich koncových zákazníkov. Po inštalácií výrobkov PROCITY® na mieste určenia je vám k dispozícii náš popredajný servis, na ktorý sa môžete s čímkoľvek obrátiť a ktorý uvíta akékoľvek prípadné užívateľské návrhy na zlepšenie.

Profesionalita a know-how

Naše produkty sa špecializujú na oceľ, hliník a drevo. Od návrhu až po výrobu pracujú naši zamestnanci s tými najlepšími materiálmi a v súlade s platnými predpisy, tak aby sme vám mohli zaručiť tú najlepšiu kvalitu.

Výkon

Všetky pracoviská sú vybavené špičkovými technológiami. Sústavne investujeme do tých najvýkonnejších automatizačných systémov (zváracích robotov, rezačiek a pod.) A vďaka tomu môžeme vyvíjať stále precíznejšie produkty v čo najlepšom pomere kvality a ceny.

Profesionalita

Máme k dispozícii vlastné výskumné centrum, kde pracujeme na vývoji nových produktov. Naši dizajnéri a projektanti vyvíjajú produkty, ktoré sú inovatívne ako z hľadiska ergonómie, tak i funkčnosti či štýlu. Výskumné centrum zaisťuje technickú výnimočnosť našich produktov a má na starosti všetky výrobné procesy. Svoju odbornosť preukazuje tiež pri práci na všetkých objednávkach na zákazku.

KVALITA

Kontrola kvality prebieha vo všetkých fázach výrobného procesu. Spracovanie materiálu, presnosť, dodržiavanie platných predpisov – to všetko a mnoho ďalšieho je pozorne sledované a kontrolované.

Kvalita PROCITY®

Produkty PROCITY® sú kľúčovou súčasťou mestskej krajiny. Jedná sa o veľmi namáhané predmety, na ktoré sú kladené opodstatnené požiadavky z hľadiska odolnosti, je preto vyžadovaná vysoká úroveň ich kvality. Rezanie, ohýbanie, zárezy, zváranie, lepenie, brúsenie, pieskovanie, protikorózna ochrana, lakovanie, balenie: vo všetkých fázach výrobného procesu pracujeme s tou najväčšou profesionalitou, aby sme vám na záver mohli ponúknuť skutočne kvalitné produkty.

Naša záruka

Protikorózna ochrana

Žiarové zinkovanie …………………………………………………………….. Záruka 10 rokov
Eloxovanie …………………………………………………………………………… Záruka 10 rokov
Základný práškový náter bohatý na zinok (PPRZ) ………… Záruka 5 rokov*

*Neplatí v prostredí s vysokým obsahom soli (oblasti vo vzdialenosti menej ako 5 km od mora,
pravidelne solené komunikácie v zime).

Kvalita povrchu náteru a odolnosť proti UV žiareniu ……… Záruka 5 rokov

Odolnosť zvarov ………………………………………………………………….. Záruka 5 rokov

Tesnosť vonkajších vitrín …………………………………………………… Záruka 5 rokov

Kvalita náteru/lazúry na drevených prvkoch** a
ich odolnosť proti UV žiareniu …………………………………………… Záruka 1 rok

**Na prvky zo surového dreva sa záruka nevzťahuje.

Protikorózna ochrana

Záruky na zrkadlá

Kvalita Nerez ……………………………………………………………………….. Záruka 10 rokov
Ochrana proti námraze/zahmlievaniu ……………………………… Záruka 6 rokov
Kvalita Polykarbonát ………………………………………………………….. Záruka 5 rokov
Kvalita P.A.S® ……………………………………………………………………… Záruka 5 rokov
Kvalita Polymir® …………………………………………………………………. Záruka 3 roky
Kvalita PMMA® ………………………………………………………………….. Záruka 2 roky

Spracovanie materiálov

OCEĽ

Žiarové zinkovanie

Počas žiarového zinkovania sú produkty ponorené do zinku o teplote 450°C, ktorý vytvorí ochranný povlak na celom povrchu i vnútornej strane produktov a ochráni ich tak pred koróziou. Žiarové zinkovanie sa odporúča u najviac zaťažovaných produktoch alebo výrobkoch umiestnených v prostredí s vysokým obsahom soli.

PPRZ (Práškový náter bohatý na zinok)

Základný náter bohatý na zinok sa aplikuje na produkty využívané v bežnom prostredí. Táto protikorózna ochrana je pri bežnom používaní dostačujúca.

Povrchový náter

Využívame polyesterový práškový lak odolný proti UV žiareniu. Naše výrobky môžu byť zafarbené na žiarový zinok alebo na zinok (PPRZ).

Štandardné farebné odtiene

Farby s textúrou

PROCITY roširuje svoju ponuku o úplne nové povrchy – laky s textúrou. Ich charakteristickými rysami sú na dotyk hrubší povrch, avšak decentný vyhľad, ktorý je súčasne matný aj hladký a mobiliár tým výrazne zatraktívni. 

OCEĽ

Eloxované či farbené profily

Naše hliníkové profily sú eloxované či farbené. Eloxované profily majú elektrochemickú protikoróznu úpravu, ktorá zaručuje najvyšší stupeň odolnosti proti opotrebeniu, korózii a teplote. Farbené profily sú pokryté vrstvou práškového náteru s hrúbkou 60μ a vypálené v peci pri teplote 180-200 ° C, čo zaručuje maximálnu odolnosť. Počas celého výrobného procesu je hliník skladovaný vo vnútri, aby sa zabránilo akejkoľvek oxidácii.

FARBY VITINCOM®

Drevo

Vzácne dreviny

Pracujeme najmä s tromi druhmi dreva:
  • dub s certifikáciou PEFC, vzácne drevo, 100% recyklovateľné
  • exotické drevo
  • borovica triedy IV.

Povrchová úprava

Drevené dosky sú najprv sušené vzduchom, následne sú opatrené impregnáciou vodnou lazúrou, ktorá drevo chráni a spevňuje. Potom je aplikovaná buď povrchová lazúra vo farbe prírodného duba alebo mahagónu, alebo lak. Obe povrchové úpravy sú odolné proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Pre zachovanie pôvodného stupňa ochrany odporúčame pravidelnú údržbu.

POVRCHOVÉ LAZÚRY

Group 7