Skladom

Dopravné zrkadlá v červenobielom ráme kvalita Inox a proti námraze / zahmlievaniu

Schválené nerezové dopravné zrkadlá VIALUX® boli navrhnuté tak, aby odolali aj tým najnáročnejším podmienkam: slanému prostrediu, podmienkam vo vysokohorských oblastiach, chemickému znečisteniu … Špeciálna verzia s ochranou proti námraze a zahmlievaniu, vyvinutá značkou VIALUX®, nevyžaduje pripojenie elektriny.

Popis

Kvalita Inox: optika z nerezovej ocele, nerozbitná a s ochranou proti UV žiareniu, so zárukou dlhej životnosti. Dokonalé vyleštenie zaisťuje obraz nedostižné kvality.

Kvalita Inox s ochranou proti námraze / zahmlievaniu: optika z nerezovej ocele je vybavená exkluzívnym systémom odhmlievanie a odmrazovanie bez nutnosti elektroinštalácie.

Rám: rám z PVC, vybavený ochranou proti UV žiareniu, ktorá bráni popraskaniu a zožltnutie. Samolepiace reflexné červené pásky na ráme sú odolné a veľmi kvalitné.

Fixácia: dodávané s žiarovo zinkovanou oceľovou fixáciou na stenu, na guľaté stĺpiky (ø 76 až 90 mm) a hranaté stĺpiky (60 x 80 mm alebo 80 x 80 mm). Pozor: nerezová zrkadlá Inox sú určené výhradne k inštalácii na oceľové stĺpiky.

Váha : 12 Kg

Príslušenstvo: stĺpiky sú k dispozícii pre všetky modely.

Ďalšie informácie

Maximálna vzdialenosť

11 m, 20 m, optika 800 x 600 mm, 20 m, optika Ø 800 mm, 30 m, 9 m

Kvalita

Inox záruka 10 rokov, Inox záruka 10 rokov – so systémom proti námraze a zaroseniu záruka 6 rokov